Rejonizacja



PRACOWNICY SOCJALNI PRZYJMUJĄ KLIENTÓW W GODZINACH:  7.30-9.00 i 14.00-15.30


KONTAKT TELEFONICZNY - 83 343-33-50



Lp.
Pracownik socjalny - stanowisko
Nr pokoju
Wykaz ulic
1.
Marzenna Artecka-Wichlaj - starszy pracownik socjalny
11
Artyleryjska, Brzeska, Bolesława Chrobrego, Romana Dmowskiego, Garncarska, Głęboka, Kwiatowa, Stefana Okrzei, Olimpijczyków, Osiedle Sitnickie, marsz. Józefa Piłsudskiego, Poprzeczna, Sadowa, Sitnicka, Piotra Skargi, Spółdzielcza, Sworska, Zamkowa, Zgoda, Ziemowita.
2.
Agata Chromiec - starszy specjalista pracy socjalnej
11
Stanisława Moniuszki, Plac Szkolny Dwór, Plac Wolności, Robotnicza.
3. Iwona Sobczuk - starszy pracownik socjalny  11 Jana Brzechwy, Boczna, Wojciecha Bogusławskiego, Borowa, Chłodna, Mieczysławy Ćwiklińskiej, Izabeli Czajki-Stachowicz, Daleka, Dobra, Droga Wojskowa, Gromadzka, Jagodowa, Stefana Jaracza, Klonowa, Kołowa, Kołychawa, Koncertowa, Kosmonautów, Krzywa, Zofii Nałkowskiej, Cypriana Kamila Norwida, Ogrodowa, Pogodna, Przelotna, Przyjaźni, Rolnicza, Ludwika Solskiego, Środkowa, Stodolna, Tęczowa, Juliana Tuwima, Twarda, Witoroska, Wolska, Stanisława Wyspiańskiego, Zaciszna, Gabrieli Zapolskiej, Aleksandra Zelwerowicza, Zielona, Żwirowa, Żabia oraz specjalistyczne usługi opiekuńcze na terenie całego miasta.
4.
Katarzyna Gierej - pracownik socjalny
13
Anny Jagiellonki, Janowska, Kazimierza Jagiellończyka, Grunwaldzka, Radziwiłłowska, Władysława Jagiełły, Terebelska (nr parzyste), Zygmunta Augusta, Zygmunta Starego.
5.
Katarzyna Wojtal - pracownik socjalny
13
Al. Tysiąclecia, Barwinkowa, Bartka Las, Borówkowa, Cienista, Cisowa, Dolna, Grabarska, Graniczna, Grzybowa, Iglasta, Jastrzębia, Jarzębinowa, Jaskółcza, Jatkowa, Jaworowa, Jesionowa, Lisia, Łowiecka, Modrzewiowa, Nowa, Opieńkowa, Orla, Paprociowa, Poziomkowa, Sarnia, Sasankowa, Sobolowa, Sokulska, Sowia, Świerkowa, Wiązowa, Zagajnikowa, Zawilcowa.
6.
Marlena Makaruk - starszy specjalista pracy socjalnej
13
Browarna, ks. Konstantego Budkiewicza, Ciasna, Cicha, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Krótka, Plac Wojska Polskiego, Pocztowa, Prosta, Przechodnia, Reformacka, Władysława Reymonta, Spokojna.
7.
Barbara Monika Gromadzka - pracownik socjalny
4
Białka, Józefa Chłopickiego, Kolejowa, Powstańców, oraz osoby z terenu miasta Biała Podlaska występujące o skierowanie do Środowiskowego Domu Samopomocy.
8.
Izabela Kapyś - starszy pracownik socjalny
- powierzony pracownikowi w zastępstwie - Katarzyna Kondratiuk - pracownik socjalny
14 Al. Solidarności, Brzozowa, ks. Stanisława Brzóski, Chmielna, Gruntowa, Mariana Langiewicza, Leszczynowa, Łukaszyńska, Młyńska, Na Skarpie, Parkowa, Piaskowa, Plażowa, Pływacka, Rakowa, Rybna, Sielczyk, Słoneczna, Słowicza, Ludwika Waryńskiego, Wesoła, Widok, kard. Stefana Wyszyńskiego, Zagrodowa.
9.
Marta Karwaniecka-Wydra - pracownik socjalny
11
Borowikowa, Bukowa, Ceglana, Jana Czerwińskiego, Dąbrowska, Długa, Gołębia, Jałowcowa, Jodłowa, Kalinowa, Kościelna, Kręta, Lubelska, Ludowa, Mała, Męczenników Katynia, Olszowa, Plac Trzech Krzyży, Podleśna, Henryka Sienkiewicza, Wrzosowa, Wspólna.
10.
Władysław Osypiuk - starszy specjalista pracy socjalnej
14
Juliana Abramowicza, Józefa Bema, Jana Karola Chodkiewicza, Stefana Czarnieckiego, Folwarczna, Bartosza Głowackiego, Grabowa, Jana Kilińskiego, gen. Franciszka Kleeberga, Mikołaja Kopernika, Janusza Kusocińskiego, Literacka, Łazienna, Łąkowa, Adama Mickiewicza, Gabriela Narutowicza, Juliana Ursyna Niemcewicza, Piękna, Józefa Poniatowskiego, Przemysłowa, Przesmyk, Kazimierza Puławskiego, Rzeczna, Sławacińska, Juliusza Słowackiego, Henryka Sucharskiego, Szczytowa, Średnia, Wąska, Walerego Wróblewskiego, Zawiszy Czarnego, Żurawia.
11.
Teresa Pawłowska - specjalista pracy socjalnej
14
Akademicka, Stefana Batorego, Małgorzaty Fornalskiej, Glinki, Jana II Kazimierza, Jana III Sobieskiego, Mieczysława Karłowicza, Jana Kasprowicza, Jana Kochanowskiego, Hugona Kołłątaja, Leona Kruczkowskiego, Jana Matejki, Okopowa, Elizy Orzeszkowej, Juliusza Osterwy, Ignacego Jana Paderewskiego, Juliana Przybosia, Sapieżyńska, Józefa Sowińskiego, Studencka, Tadeusza Sygietyńskiego, Karola Szymanowskiego, Czesława Tańskiego, Terebelska (nr nieparzyste), Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Henryka Wieniawskiego, Willowa, Zenona Wyrzykowskiego, Wyzwolenia.
12.
Katarzyna Pietraszkiewicz - starszy pracownik socjalny
11
Al. Jana Pawła II, Armii Krajowej, ks. Edmunda Barbasiewicza, Bilskiego, gen. Ludwika Bittnera, Bogusławskiego, Jakuba Bojki, Braci Horaczyńskich, Marii Bratkowskiej, Józefa Chełmońskiego, Alberta Chmielowskiego, Stanisława Damrosza, Dąbrowskiego, Jana Dąbskiego, gen. Józefa Dwernickiego, Mikołaja Dziedzickiego, Jadwigi Dziubińskiej, Juliana Fałata, Aliny Fedorowicz, Augusta Fieldorfa, Francuska, Leona Frankowskiego, Józefa Furmana, Aleksandra Gierymskiego, Jana Glogera, Józefa Grudzińskiego, Księcia Witolda, Janusza Korczaka, Ireny Kosmowskiej, Kosmowskiego, Wojciecha Kossaka, Kolonia Francuska, Kosynierów, Władysława Kowalskiego, Królowej Jadwigi, Jacka Malczewskiego, Wandy Madler, Maksymiliana Malinowskiego, Stanisława Miłkowskiego, Stanisława Mikołajczyka, Wacława Nartowskiego, Józefa Niećki, Janiny Niedźwieckiej, Tomasza Nocznickiego, Obwodowa, Juliana Ordona, Stanisława Osieckiego, Emilii Plater, Podmiejska, Północna, Ignacego Prądzyńskiego, Bolesława Prusa, Tadeusza Rejtana, Tadeusza Reka, Henryka Rewakowicza, Rzeźniana, Ignacego Solarza, Jana Stapińskiego, Jana Styki, Romualda Traugutta, Turystyczna, Konstantego Walczuka, Anieli Walewskiej, ks. Krzysztofa Wilskiego-Ciborowicza, Wincentego Witosa, Czesława Wroczyńskiego, gen. Józefa Wybickiego, Stefana Żeromskiego.
13.
Kazimiera Piżewska - starszy specjalista pracy socjalnej
11
Orzechowa (nr parzyste), Sidorska.
14. Justyna Domańska - starszy pracownik socjalny
- powierzony pracownikowi w zastępstwie




















Wz: Agata Chromiec - starszy specjalista pracy socjalnej














Wz: Marlena Makaruk - starszy specjalista pracy socjalnej
 























11















13
34 Pułku Piechoty, Akacjowa, Jerzego Bajana, Joachima Bartoszewicza, Władysława Broniewskiego, Zbigniewa Burzyńskiego, Zbysława Ciołkosza, Stanisława Cywińskiego, Fryderyka Chopina, Czereśniowa, Jana Długosza, Stefana Drzewieckiego, Dzika, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, ks. Walerego Jankowskiego, Jasna, Jaśminowa, Karasia, Marii Konopnickiej, Ignacego Krasickiego, Krucza, Ługowa, Józefa Maciąga, Jana Makaruka, Kornela Makuszyńskiego, Mieszczańska, Józefa Milcarka, Morelowa, Mostowska, Okólna, Okrężna, Pokoju, Polna, Romana Rogińskiego, Kajetana Sawczuka, Stefanii Sempołowskiej, Marii Curie-Skłodowskiej, Stefana Skoczylasa, Sosnowa, Spacerowa, Szarych Szeregów, Szkolna, Szumowa, ks. Piotra Ściegiennego, Targowa, Topolowa, Warszawska, Wierzbowa, Winiarska, Wiśniowa, Czesława Witoszyńskiego, Ziemiańska, Złota, Jana Żardeckiego.




Akacjowa, Jerzego Bajana, Władysława Broniewskiego, Zbigniewa Burzyńskiego, Zbysława Ciołkosza, Stanisława Cywińskiego, Czereśniowa, Jana Długosza, Stefana Drzewieckiego, ks. Walerego Jankowskiego, Ignacego Krasickiego, Józefa Maciąga, Kornela Makuszyńskiego, Mieszczańska, Józefa Milcarka, Morelowa, Mostowska, Kajetana Sawczuka, Stefanii Sempołowskiej, Marii Curie-Skłodowskiej, Stefana Skoczylasa, Sosnowa, Szumowa, ks. Piotra Ściegiennego, Topolowa, Wierzbowa, Winiarska, Czesława Witoszyńskiego, Ziemiańska, Jana Żardeckiego.



34 Pułku Piechoty, Joachima Bartoszewicza, Fryderyka Chopina,Dzika, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego,Jasna, Jaśminowa, Karasia, Marii Konopnickiej,Krucza, Ługowa, Jana Makaruka,Okólna, Okrężna, Pokoju, Polna, Romana Rogińskiego,Spacerowa, Szarych Szeregów, Szkolna, Targowa, Warszawska, Wiśniowa, Złota.
15.
Izabela Rafał - starszy pracownik socjalny
14
Górna, Kąpielowa, Orzechowa (nr nieparzyste), Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury.
19.
Ewa Stasiuk - specjalista pracy socjalnej
13
Dokudowska, Łomaska, Podłączna, Sportowa, Stacyjna, obsługa cudzoziemców.
20.
Kamil Węgliński - starszy pracownik socjalny
14
Adama Asnyka, Tadeusza Kościuszki, Lotnicza, Mikołaja Reja, gen. Władysława Sikorskiego, Składowa, Torowa oraz osoby bezdomne.


Godziny przyjmowania klientów pomocy społecznej: od poniedziałku do piątku, w godz. 7.30 - 9.00 i 14.00 - 15.30, tel. 83-343-33-50


utworzono:2009-02-03 14:31:38przez:Sadownik Katarzyna
ostatnia edycja:2017-10-18 12:45:08przez:Mariusz Podgórski

powrót  drukuj stronę



© BIP - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej. strona główna | administracja