Warto zajrzeć

Zwiększ tekst Normalny tekst Zmniejsz tekst

Rejonizacja



PRACOWNICY SOCJALNI PRZYJMUJĄ KLIENTÓW W GODZINACH:  7.30-9.00 i 14.00-15.30


KONTAKT TELEFONICZNY - 83 343-33-50



Lp.
Pracownik socjalny - stanowisko
Nr pokoju
Wykaz ulic
1.
Marzenna Artecka-Wichlaj - starszy pracownik socjalny
11
Artyleryjska, Borowa, Brzeska, Bolesława Chrobrego, Antoniego Czech, Romana Dmowskiego, Droga Wojskowa, Garncarska, Głęboka, Kołowa, Koncertowa, Kwiatowa, Stefana Okrzei, Olimpijczyków, Osiedle Sitnickie, marsz. Józefa Piłsudskiego, Poprzeczna, Sadowa, Sitnicka, Piotra Skargi, Spółdzielcza, Sworska,Unitów Podlaskich, Witoroska, Zamkowa, Zgoda, Ziemowita, Żabia.
2.
Agata Chromiec - starszy specjalista pracy socjalnej
11
Jana Brzechwy, Boczna, Izabeli Czajki-Stachowicz, Mieczysławy Ćwiklińskiej, Jagodowa, Stefana Jaracza, Klonowa, Stanisława Moniuszki, Zofii Nałkowskiej, Cypriana Kamila Norwida, Plac Szkolny Dwór, Plac Wolności, Pogodna, Przelotna, Przyjaźni, Robotnicza, Ludwika Solskiego, Tęczowa, Juliana Tuwima, Stanisława Wyspiańskiego, Zaciszna, Gabrieli Zapolskiej, Aleksandra Zelwerowicza.
3.
Katarzyna Gierej - starszy pracownik socjalny
13
Anny Jagiellonki, Janowska, Kazimierza Jagiellończyka, Grunwaldzka, Radziwiłłowska, Władysława Jagiełły, Terebelska (nr parzyste), Zygmunta Augusta, Zygmunta Starego.
4.
Katarzyna Wojtal - pracownik socjalny
13
Al. Tysiąclecia, Barwinkowa, Bartka Las, Borówkowa, Chłodna, Cienista, Cisowa, Daleka, Dobra, Dolna, Grabarska, Graniczna, Grzybowa, Iglasta, Jastrzębia, Jarzębinowa, Jaskółcza, Jatkowa, Jaworowa, Jesionowa, Kołychawa, Lisia, Łowiecka, Modrzewiowa, Nowa, Opieńkowa, Orla, Paprociowa, Poziomkowa, Sarnia, Sasankowa, Sobolowa, Sokulska, Sowia, Świerkowa, Twarda, Wiązowa, Wolska, Zagajnikowa, Zawilcowa, Żwirowa.
5.
Dorota Michaluk - starszy specjalista pracy socjalnej (obecnie w zastępstwie)





Wioletta Najdyhor - starszy pracownik socjalny (obecnie w zastępstwie)
24







24
Kolejowa, Prosta, wnioski osób z terenu gmin o skierowanie do Środowiskowego domu samopomocy.





Browarna, ks. Konstantego Budkiewicza, Ciasna, Cicha, Kosmonautów, Kolejowa, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Krótka, Ogrodowa, Plac Wojska Polskiego, Pocztowa, Przechodnia, Reformacka, Władysława Reymonta, Rolnicza, Spokojna, Środkowa.
6.
Izabela Kapyś - starszy pracownik socjalny
- powierzonony pracownikowi w zastępstwie - Katarzyna Kondratiuk - pracownik socjalny
14
Aleje Solidarności, Białka, Brzozowa, ks. Stanisława Brzóski, Józefa Chłopickiego, Chmielna, Gruntowa, Mariana Langiewicza, Leszczynowa, Łukaszyńska, Młyńska, Na Skarpie, Parkowa, Piaskowa, Plażowa, Pływacka, Powstańców, Rakowa, Rybna, Sielczyk, Słoneczna, Słowicza, Ludwika Waryńskiego, Wesoła, Widok, Zagrodowa.
7.
Marta Karwaniecka-Wydra - pracownik socjalny
11
Borowikowa, Bukowa, Ceglana, Jana Czerwińskiego, Dąbrowska, Długa, Gołębia, Jałowcowa, Jodłowa, Kalinowa, Kościelna, Kręta, Lubelska, Ludowa, Mała, Męczenników Katynia, Olszowa, Plac Trzech Krzyży, Podleśna, Henryka Sienkiewicza, Wrzosowa, Wspólna.
8.
Władysław Osypiuk - starszy specjalista pracy socjalnej
14
Juliana Abramowicza, Józefa Bema, Jana Karola Chodkiewicza, Stefana Czarnieckiego, Folwarczna, Bartosza Głowackiego, Grabowa, Jana Kilińskiego, gen. Franciszka Kleeberga, Mikołaja Kopernika, Janusza Kusocińskiego, Literacka, Łazienna, Łąkowa, Adama Mickiewicza, Gabriela Narutowicza, Juliana Ursyna Niemcewicza, Piękna, Józefa Poniatowskiego, Przemysłowa, Przesmyk, Kazimierza Puławskiego, Rzeczna, Sławacińska, Juliusza Słowackiego, Henryka Sucharskiego, Szczytowa, Średnia, Wąska, Walerego Wróblewskiego, Zawiszy Czarnego, Żurawia..
9.
Teresa Pawłowska - specjalista pracy socjalnej
14
Akademicka, Stefana Batorego, Glinki, Jana II Kazimierza, Jana III Sobieskiego, Bogusława Kaczyńskiego, Mieczysława Karłowicza, Jana Kasprowicza, Jana Kochanowskiego, Hugona Kołłątaja, Kazimierza Kruczkowskiego, Jana Matejki, Okopowa, Elizy Orzeszkowej, Juliusza Osterwy, Ignacego Jana Paderewskiego, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Juliana Przybosia, Sapieżyńska, Józefa Sowińskiego, Studencka, Tadeusza Sygietyńskiego, Karola Szymanowskiego, Czesława Tańskiego, Terebelska (nr nieparzyste), Henryka Wieniawskiego, Willowa, Zenona Wyrzykowskiego, Wyzwolenia.
10.
Katarzyna Pietraszkiewicz - starszy pracownik socjalny
11
Al. Jana Pawła II, Armii Krajowej, ks. Edmunda Barbasiewicza, Józefa Beka, Bilskiego, gen. Ludwika Bittnera, Wojciecha Bogusławskiego, Jakuba Bojki, Braci Horaczyńskich, Marii Bratkowskiej, ks. Krzysztofa Ciborowicza-Wilskiego, Józefa Chełmońskiego, Alberta Chmielowskiego, Stanisława Damrosza, Dąbrowskiego, Jana Dąbskiego, gen. Józefa Dwernickiego, Mikołaja Dziedzickiego, Jadwigi Dziubińskiej, Juliana Fałata, Aliny Fedorowicz, Augusta Fieldorfa, Francuska, Leona Frankowskiego, Józefa Furmana, Aleksandra Gierymskiego, Jana Glogera, Józefa Grudzińskiego, Księcia Witolda, Janusza Korczaka, Ireny Kosmowskiej, Kosmowskiego, Wojciecha Kossaka, Kolonia Francuska, Kosynierów, Władysława Kowalskiego, Królowej Jadwigi, Jacka Malczewskiego, Wandy Madler, Maksymiliana Malinowskiego, Stanisława Miłkowskiego, Stanisława Mikołajczyka, Wacława Nartowskiego, Józefa Niećki, Janiny Niedźwieckiej, Tomasza Nocznickiego, Obwodowa, Juliana Ordona, Stanisława Osieckiego, Emilii Plater, Podmiejska, Północna, Ignacego Prądzyńskiego, Bolesława Prusa, Tadeusza Rejtana, Henryka Rewakowicza, Rzeźniana, Ignacego Solarza, Jana Stapińskiego, Jana Styki, Stasisława Tessaro, Romualda Traugutta, Turystyczna, Konstantego Walczuka, Anieli Walewskiej, Wincentego Witosa, Czesława Wroczyńskiego, gen. Józefa Wybickiego, Stefana Żeromskiego.
11.
Kazimiera Piżewska - starszy specjalista pracy socjalnej
11
Orzechowa (nr parzyste), Sidorska.
12.
Sylwia Sawicka - starszy pracownik socjalny
11
34 Pułku Piechoty, Akacjowa, Jerzego Bajana, Joachima Bartoszewicza, Władysława Broniewskiego, Zbigniewa Burzyńskiego, Fryderyka Chopina, Zbysława Ciołkosza, Stanisława Cywińskiego, Czereśniowa, Jana Długosza, Stefana Drzewieckiego, Dzika, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, ks. Walerego Jankowskiego, Jasna, Jaśminowa, Karasia, Marii Konopnickiej, Ignacego Krasickiego, Krucza, Ługowa, Józefa Maciąga, Jana Makaruka, Kornela Makuszyńskiego, Mieszczańska, Józefa Milcarka, Morelowa, Mostowska, Okólna, Okrężna, Pokoju, Polna, Romana Rogińskiego, Kajetana Sawczuka, Stefanii Sempołowskiej, Marii Curie-Skłodowskiej, Stefana Skoczylasa, Sosnowa, Spacerowa, Szarych Szeregów, Szkolna, Szumowa, ks. Piotra Ściegiennego, Targowa, Topolowa, Warszawska, Wierzbowa, Winiarska, Wiśniowa, Czesława Witoszyńskiego, Ziemiańska, Złota, Jana Żardeckiego.
13.
Izabela Rafał - starszy pracownik socjalny
14
Górna, Kąpielowa, Orzechowa (nr nieparzyste), Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury.
14.
Ewa Stasiuk - specjalista pracy socjalnej
14
Dokudowska, Łomaska, Podłączna, Sportowa, Stacyjna, obsługa cudzoziemców.
15.
Kamil Węgliński - starszy pracownik socjalny

Adama Asnyka, Gromadzka, Tadeusza Kościuszki, Krzywa, Lotnicza, Mikołaja Reja, gen. Władysława Sikorskiego, Składowa, Stodolna, Torowa kard. Stefana Wyszyńskiego, Zielona, oraz osoby bezdomne.


Pracownicy socjalni codzienne w godz.: 7.30-9.00 i 14.00-15.30 obowiązani są świadczyć pracę w siedzibie MOPS.
Praca w środowisku wykonywana jest w godz.: 9.00-14.00.
Dyżur w kancelarii MOPS w godz.: 14.00-17.00.



utworzono:2009-02-03 14:31:38przez:Sadownik Katarzyna
ostatnia edycja:2018-04-12 12:38:25przez:Mariusz Podgórski

powrót  drukuj stronę
Biuletyn Informacji Publicznej Miejskiego Oœrodka Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej
Dobry Start 300 zł wsparcia wypłacanego raz w roku wszystkim uczniom
Zostaw 1 procent podatku w Białej Podlaskiej

Rodziny zastępcze poszukiwane

Plakat przemoc

Godziny pracy MOPS

Harmonogram wypłat œwiadczeń w kasie PKO BP

Program Rodzina 500 plus

Aktywny Samorząd

duża rodzina

Strefa seniora

Niebieska linia

Pomoc osobom pokrzywdzonym przestępstwem

Konsultacje

Aktywny Samorząd

Centrum Wolontariatu

Film chleb który zmienia życie

Odwiedzin: 381427
Kapitał ludzki
Strona współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Europejski Fundusz Społeczny
projekt i wykonanie Orange Computers